Aktualności

News

Aktualności

Zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz w Chojnicach

data dodania: 2024.06.11

XI Odjazdowy Bibliotekarz w Chojnicach odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2024 roku na trasie Chojnice – Doręgowice – Chojnice. Zbiórka o godz. 9.00 przed siedzibą MBP w Chojnicach od strony ul. Okrężnej.

W tym roku trasa rajdu wyniesie ok. 28 km. Pojedziemy z Chojnic przez Lichnowy, Nowy Dwór i Cołdanki do Doręgowic, gdzie planowany jest odjazdowy piknik, a następnie wrócimy do Chojnic. Trasa rajdu prowadzić będzie zarówno ścieżkami rowerowymi i drogami asfaltowymi, jak i polnymi. Kolorem rajdu jest pomarańczowy, dlatego tradycyjnie podczas pikniku odbędzie się wybór najbardziej pomarańczowego uczestnika. 

Zapraszamy do udziału w rajdzie wszystkich miłośników książek, bibliotek i rowerów. Na rajd obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona do 50. Zapisywać się można osobiście w Czytelni MBP lub pod nr. tel. 52 397 28 07, wewnętrzny 28, w godzinach otwarcia działu. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, a chojnicki przejazd organizują Stowarzyszenie LekTURa i Miejska Biblioteka Publiczna. Odjazdowy Bibliotekarz w Chojnicach dofinansowany został przez Urząd Miejski w Chojnicach i Starostwo Powiatowe.

Regulamin rajdu

 

źródło: www.bibliotekachojnice.pl

 

WróćNasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl