Aktualności

News

Aktualności

Koncert Tatiany Okupnik

data dodania: 2024.03.28

Po kilku latach przerwy wraca na scenę z nową energią i kompozycjami. Już 2 maja 2024r. o godz. 18.00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Tatiana Okupnik.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, osobowość sceniczna i medialna. Jurorka programu X-Faktor. Znakiem charakterystycznym artystki jest wyjątkowa barwa głosu.

Rozpoznawalna jako pierwsza wokalistka zespołu „Blue Cafe”, z którym wydała dwa albumy: „Fanaberia” i Demi-sec”. Oba krążki osiągnęły status platynowych płyt. Hity „Do nieba, do piekła” i

„You May Be in Love” na trwałe wpisały się już w kanon polskiej muzyki POP i do dziś nie schodzą z anten największych rozgłośni radiowych.

W roku 2005, po rozstaniu z Blue Cafe, Tatiana rozpoczęła solową karierę muzyczną, co zaowocowało wydaniem trzech płyt: „On My Own” (krążek pokrył się złotem), „Spider Web” i „Blizna”.

Po przerwie (ze względu na rodzinne plany), a także drugim pobycie za granicą, artystka wróciła na scenę. Zapowiedzią nadchodzącej płyty są ostatnie single „Mama idzie w długą” i „Puzzle”.

Bilety w cenie 90 zł ( do nabycia w kasie ChCK i przez internet)

 

Źródło: www.ckchojnice.pl

 

WróćNasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl