Aktualności

News

Aktualności

Koncert "LETNIO, ŁATWO I PRZYJEMNIE"

data dodania: 2022.07.18

Promocja Regionu Chojnickiego oraz Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert „LETNIO, ŁATWO i PRZYJEMNIE”, który odbędzie się w Fosie Miejskiej 23 lipca 2022 roku.

Oto program koncertu:
18:00 - Zespół A Duo
18:30 - Maja i Nadia Czarneckie
19:00 - Trzeci Oddech Kaczuchy
20:30 - Zespół The LIVERPOOL

Z przyczyn niezależnych od organizatorów nie dojdzie do planowanego wcześniej występu zespołu Ex-Trema.

Zespół A Duo: (18:00)
Na chojnickiej scenie zaśpiewa zespół A Duo w składzie Julia Stoltmann i Monika Wardyn, które współpracują muzycznie od najmłodszych lat, a obecnie studiują w Bydgoszczy. Są laureatkami wielu konkursów, m.in. Kwietniowych Spotkań z Poezją czy Stachuriady. Julia jest aktualnie studentką trzeciego roku na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku wokalistyka jazzowa. Monika to tegoroczna dyplomantka klasy fortepianu w Szkole Muzycznej w Bydgoszczy i studentka Psychologii.

Maja i Nadia Czarneckie (18:30)
Niewiele osób wie, że muzyka wiąże się ściśle z pewną królową, a mianowicie z Królową Nauk - matematyką. One dwie siostry Bliźniaczki też idą tą drogą... Śpiewają, grają na gitarach i pianinie, są studentami 3 roku matematyki, a ponadto także czynnymi ratowniczkami WOPR. Maja i Nadia wielokrotnie wzbogacały wydarzenia muzyczne w Chojnicach, piękne głosy i umiejętność budowania magicznego klimatu to ich znaki rozpoznawcze.

Trzeci Oddech Kaczuchy: (godz. 19.00)
Trzeci Oddech Kaczuchy narodził się w styczniu 1981 r. w Olsztynie. Jeszcze tego samego roku zadebiutował na XVIII Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, gdzie zdobył Grand Prix oraz Nagrodę Dziennikarzy. W dalszych latach Trzeci Oddech Kaczuchy zajął stałe miejsce w kręgach wykonawców piosenek studenckich i kabaretowych. Zespół ma na swoim koncie wiele płyt długogrających oraz liczne recitale dla radia i telewizji.
Zespół w składzie Maja Piwońska i Andrzej Janeczko tworzy program muzyczno-kabaretowy, będący wspaniałą zabawą z publicznością. Posłuchamy piosenek kabaretowych, parodii znanych i lubianych utworów, a także lirycznych ballad.

The LIVERPOOL: (godz. 20.30)
Grupa powstała w 1999 r. w Lubinie i od razu sięgnęła po nagrodę na I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę The Beatles, by zaraz potem ruszyć z koncertami w Polskę.
The Liverpool to czterech wyjątkowo energetycznych mężczyzn oddanych muzyce. Ich żywiołowe wykonania legendarnych utworów to dla publiczności masa frajdy i dobrej zabawy z przytupem. Oprócz hołdu dla The Beatles w repertuarze fantastycznej polskiej czwórki usłyszeć można covery The Rolling Stones, Jimiego Hendrixa, a także Czerwonych Gitar, Perfect, Lady Pank i Dżemu oraz inne hity szalonych lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Radość i zabawa – te słowa najlepiej opisują The Liverpool.

WróćNasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl