Aktualności

News

Aktualności

Chojnicki Dzień Dziecka

data dodania: 2023.05.24

Serdecznie zapraszamy  1 czerwca do Fosy Miejskiej na Chojnicki Dzień Dziecka.
Start o godzinie 10.00.
Zaprezentują się dzieci z chojnickich przedszkoli oraz dzieci i młodzież chojnickich szkół. Dla wszystkich występujących przygotowaliśmy słodycze. Na scenie będziemy też gościć tancerki, które przygotowuje pani Monika Michalewicz z Chojnickiego Centrum Kultury. Zobaczymy pokaz tresury psów oraz specjalny program Cyrkologia. Całość zakończy Projekt 41 przedstawieniem "Kleksy - piosenki Pana Kleksa". Na scenie będzie też rozstrzygnięcie konkursów dla dzieci organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
Wszystkie dzieci, które pojawią się w Fosie Miejskiej w godzinach od 12.00 do 17.30, będą mogły skorzystać z atrakcji - dmuchańców za darmo.

Organizatorami Chojnickiego Dnia Dziecka są Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Urząd Miejski w Chojnicach.
Partnerami są Regalux Krzysztof Sutowski, Meblik Sp. z o.o.Urbaniak Inwestycje, Zakłady Mięsne Skiba S.A., Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Centrum Park Chojnice, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.,Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, Straż Pożarna i Policja.


WróćNasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl